Namų SPA - medaus kaukės odai

Naudingos medaus savybės žinomos nuo senų senovės. Šis nuostabus produktas lengvai įsigeria į mažiausias odos poras, maitina odą ir reguliuoja vandens balansą joje.

Medus užkerta kelią ir priešlaikiniam raukšlių atsiradimui, turi priešuždegiminį poveikį, gerina ląstelių mitybą ir kvėpavimą, apsaugo odą nuo kenksmingų aplinkos faktorių poveikio.

Šiandien beveik visos stambios kosmetikos kompanijos kuria kosmetikos priemones su bitininkystės produktais, tačiau jų galima pasigaminti ir namų sąlygomis. Ypač paprastos yra medaus kaukės, kurias siūlo FashionTime.

Riebiai odai 1 šaukštą medaus trinkite tol, kol jis suskystės, tada įdėkite 1 šaukštą avižinių miltų, plaktą kiaušinio baltymą ir vėl trinkite mišinį, kol jis taps grietinės konsistencijos. Užtepkite mišinį ant odos 20 minučių, o po to nuplaukite jį šiltu vandeniu.

Spuoguotai odai 3 šaukštus susmulkintų šviežių agurkų užpilkite stikline verdančio vandens, uždenkite dangteliu ir 15 minučių pastatykite į karšto vandens vonelę. Užpilą atidenkite, apie 40 minučių vėsinkite ir nukoškite. Įdėkite 1 šaukštelį medaus ir maišykite, kol jis ištirps. Vatos skridinėliu mišinį užtepkite ant gerai nuvalytos veido ir kaklo odos. Po 30 minučių kaukę nuplaukite kambario temperatūros vandeniu.

Sausai odai Sumaišykite 1 kiaušinio trynį, 1 šaukštelį medaus ir 1 šaukštelį šviežiai spaustų morkų sulčių. Košelę užtepkite ant veido. Po 15-20 minučių nuplaukite virintu vandeniu, lygiomis dalimis sumaišytu su pienu.

Normaliai odai 1 kiaušinio trynį išsukite su 1 šaukšteliu natūralių obuolių sulčių ir 1 šaukšteliu medaus. Gautą košelę užtepkite ant odos 10-15 minučių, po to nuplaukite ją kambario temperatūros vandeniu.

www.5braskes.lt

#grožiui