V. GARBAUSKO BITYNAS

LIETUVIŠKAS MEDUS JUMS

BITYNAS

Didesnė dalis bičių yra Suvalkijoje. Aviliai nevežiojami -  stovi miškuose, palaukėse ir ten,kur daug medingų augalų. Dirbame su  Lietuvoje populiariausiomis bičių rasėmis :

Krajina (Karnika), Kaukazo Kalnų pilkosiomis, Itališkomis -  Suomijos selekcijos bitėmis.

 

Didžiausią patirtį ir stažą turime su Kaukazo Kalnų pilkųjų rase. Daug metų stebime, fiksuojame jų savybes, renkame atsiliepimus iš kitų bičiulių, pirkusių mūsų užaugintas motinėles.

 

Ilgus metus ieškojome ir visada norėjome  išbandyti Italijos rasės bites ir jų savybes. Bandėme šias bites iš Graikijos, Slovakijos, ir Italijos veislynų. Tačiau rezultatai netenkino. Žinojome, kad šias bites selekcionuoja Suomija. Po ilgų paieškų pavyko rasti partnerius ir šioje šalyje. Rezultatais džiaugiamės, atradome puikias bites. Šios, atšiauresniame klimate selekcionuotos bitės, patekę į šiltesnį  Lietuvos klimatą, žiemoja ir dirba puikiai.

 

Krajina (Karnika) – bendradarbiaujame su bičių motinėlių veislynu iš Vokietijos. Ten daug metų vykdoma selekcija su šios rasės bitėmis. Šiuo metu turimos linijos Karnikos bitės -  mažiau spietlios. 

 

Bičiuliai, norintys įsigyti mūsų užaugintų motinėlių – renkasi patys . Jei reikia pagalbos, visada patariame.

Veislinės  F0  motinėlės įsigyjamos iš įvairių užsienio valstybių veislinių bitynų.

Stebime ir fiksuojame ,kokios rasės bitės dirba našiausiai prie nenuspėjamų Lietuvos vasarų. Kad bitynas dirbtų našiai, būtina domėtis naujienomis, sekti ir pritaikyti naujas technologijas.

Vytis
Biteles pamilau nuo 14 – likos. Tada gavau pirmą avilį dovanų. Jau  virš  40 metų, kaip  bitės  –  mano  gyvenimo  dalis. Kad ir po  tiek metų,  yra kur tobulėti, žengti koja kojon su naujovėmis, dar ieškoti sėkmingesnių bitininkavimo metodų.

 

 

 Sigita 
Tiek vaikystėje, tiek suaugus - visada mane supo gyvūnai. Taip atsitiko, kad sulaukus gyvenimo pusiaukelės susipažinau su nuostabiu bitučių gyvenimu......iš pradžių atsargiai, šiek tiek su baime.......bet pastebėjus, jog jos man pakankamai draugiškos, įsileidau jas į savo gyvenimą......ir dabar tai mano pomėgis ir verslas..Bičių motinėlių auginimas – sunkus, atsakingas ir daug žinių reikalaujantis darbas. Tačiau malonus, raminantis ir įdomus.

 

 

 

Mūsų klientai

  Bičiulių, perkančių mūsų išaugintas motinėles, yra iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų. Didelės pastangos, laiku aprūpinti bičiulių bitynus motinėlėmis, naujų veislių ir rasių įvedimas,malonus bendravimas, konsultacijų teikimas - davė puikius rezultatus. Nuoširdžiai džiaugiamės gausiu bičiulių būriu, kurių bitynuose dirba mūsų išaugintos bičių motinėlės.

 Visiems bičiuliams linkime geros sveikatos, ir visada gausaus medučio derliaus.

CONTACT US:

 

 

Mob. : 8 629 91999

 

 

 

Queen bee inquiries: 8 657 85256

 

 

      

Email: vytisgarbauskas@gmail.com

 

We are in KAUNAS

                                          

Find us on Facebook

  • Facebook Black Round